Posjeti Jasku!

Noć muzeja u Cvetkoviću

Noć muzeja u Cvetkoviću


Ove se godine po sedmi puta zaredom u Cvetkoviću održava Noć muzeja i to u petak, 31. siječnja od 19 sati, na staroj adresi, Cvetković 72.

Glavne su teme telefoni kroz povijest i igračke iz prošlih vremena.

Posjetitelji će moći razgledati najstarije telefonske uređaje i razvoj telefonije sve do današnjih mobitela. Upoznat će i starinske igračke, koje su danas kolekcionarski predmeti. Za osnovnoškolce će se održati stručna vođenja kroz izložbe u jutarnjim satima, kako bi naši najmlađi naučili o nastanku i evoluciji ovih predmeta iz svakodnevnice.

Program je inicirao domaćin Ivica Batušić uz suradnju i potporu Gradskog muzeja Jastrebarsko, DVD-a Cvetković, Mjesnog odbora Cvetković, KUD-a Cvijet te prijatelja i ljubitelja starina. Moći će se razgledati i stalni postav poput Etno sobe i vatrogasna zbirke.

Posjetitelje očekuje bogat program, veselo druženje i putovanje u prošla vremena.

Nazad

Panoramska šetnja

Kamere uživo

Ne propustite!

Ostala događanja

Vrijeme u Jaski

  • 5°C
  • Vj. 1km/h
  • Vl. 100%
Prognoza za 6 dana

Pošaljite E-razglednicu iz Jastrebarskog

Instagram Facebook

Pratite nas i na društvenim mrežama!